TFA 2018

Konec sezóny 2018 v TFA právě vrcholí a vy se můžete poohlédnout, jak jsme si v tomto roce vedli. Než ale začneme, je důležité zmínit, že náš tým „železňáků“ se rozrostl o dalšího člena a to Prokopa Zábranského. Je to nejmladší člen v našem družstvu, který závodil převážně v kategorii „juniorů“.

Ve složení Jan Libiger, Martin Popp, Ondřej Miklas, Prokop Zábranský a Tomáš Melč, jsme objeli celkově 13 soutěží, z toho 6 z nich bylo počítáno do „Vsacké ligy“. Soutěže byly konkurencí velmi nabité, tím pádem jsme měli o zábavu postaráno.

Zaměříme se teď na závody, které spadaly do Vsacké ligy. Ne jen, že jsme závodili v kategorii muži, ale také jsme se mohli zařadit do kategorie družstva, kde byla podmínkou účast 4 závodníků ze stejného sboru, a vždy se počítaly 3 nejlepší časy. Tuto podmínku jsme ze šesti závodů splnili 4x. A jak jsme si vedli v této kategorii? 1. místo jsme obsadili 1x, 2. místo 1x ,3. místo 2x. Po sečtení všech bodů jsme společně vybojovali 2. místo z celkově šesti zúčastněných družstev. Jako jednotlivci jsme skončili následovně: Martin Popp na 5. místě, Jan Libiger na 9. místě. Ondřej Miklas na 18. místě, Tomáš Melč na 23. místě a Prokop Zábranský na 24. místě z 62 závodníků. Ondra, Tomáš a Prokop ovšem nezávodili na každé soutěži z pracovních nebo osobních důvodů.

Na závěr bychom chtěli poděkovat našim členům, kteří se podíleli na vytvoření podmínek k trénování, ať už výrobou kladiva, stavění lešení a tak dále, ale i obci, která nám vytvořila prostor za obecním úřadem, kde jste nás mohli potkávat.

Fotky zde.

Výsledky z jednotlivých soutěží můžete shlédnout zde.

Přímý odkaz na tento článek: https://sdhosek.cz/tfa-2018/