Závod požárnické všestrannosti 2017

Jako každým rokem se i letos naši mladí hasiči vydali na 1. kolo hry Plamen – Závod požárnické všestrannosti do Vysoké. Své síly se soupeři jelo porovnat jedno družstvo mladších (M. Duchoň, P. Dohnal, L. Polívka, D. Stejskal, S. Krejčí) a starších (A. Duchoňová, N. Látalová, M. Ryšánek, N. Tichavská, J. Minarovičová). Tradičně se závodilo v disciplínách, jako jsou např. střelba ze vzduchovky, šplh po vodorovném laně, topografie, první pomoc, požární ochrana a uzlování. Účast na závodě byla opravdu hojná (celkem 31 družstev mladších a 30 starších), avšak naši závodníci se toho nezalekli a do plnění disciplín se vrhli plnými silami. Starší žáci ve velké konkurenci skončili na 12. místě. Mladší žáci ovšem ukázali výbornou připravenost a obsadili 5. místo. Tímto si zajistili velmi pěkný start do nového ročníku hry Plamen 2017/2018.

Záznam z ČT.

Fotky zde.

Přímý odkaz na tento článek: https://sdhosek.cz/zavod-pozarnicke-vsestrannosti-2017/