Soutěž ve vyprošťování

V sobotu 27.5. se na stanici HZS v Šumperku konala krajská soutěž jednotek sboru dobrovolných hasičů Olomouckého kraje ve vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel. Každý okres vyslal po dvou družstvech z řad JSDHO, pro které byly nachystány rozličné scénáře, o nichž nevěděli a tudíž museli prokázat svou připarvenost na širokou škálu možných situací. Naše čtyřčlenné družstvo ve složení: Lukáš Charamza (velitel), Dalibor Kozák, Václav Zvoník a Tomáš Melč se umístilo na skvělém třetím místě. Celkově vyhrálo soutěž družstvo hasičů z Přerova a tak okres Přerov měl na stupních vítězů hned dva své zástupce. Sluší se zde také poděkovat za výraznou pomoc ze strany HZS OLK, ÚO Přerov, konkrétně ppor. Jana Štefana, který přípravě jednotky věnoval svůj čas, zkušenosti a energii.

Fotky zde.

Přímý odkaz na tento článek: https://sdhosek.cz/soutez-ve-vyprostovani/