Pozvánka na uzlovací soutěž 2019

tesarplocha sp

Sbor dobrovolných hasičů obce Osek nad Bečvou

si Vás dovoluje pozvat na

XIII. ročník uzlovací soutěže s názvem „ O pohár starosty SDH Osek n/B “

Uzlovačka se koná 16.3.2019 (sobota) v budově osecké sokolovny. Soutěží se ve dvou disciplínách. Uzlová štafeta na čas ( zkracovačka, lodní uzel, tesařský uzel, plochá spojka a úvaz na proudnici) a požární dvojboj. Družstvo musí mít pět členů. Samostatnou kategorií jsou jednotlivci. Obě disciplíny probíhají kvůli časové úspoře souběžně. Naší specialitkou je soutěž vedoucích kolektivů v uzlové štafetě, kdy musí vedoucí zvládnout správně uvázat všechny uzly. Pro první tři v každé kategorii budou připraveny věcné ceny. Diplom a malou pozornost obdrží každý. Startovné: Družstvo 50,- Jednotlivec 30,- Občerstvení zajištěno.

Časový harmonogram soutěže:

9:00 – 9:55  prezentace soutěžících družstev (mladší, starší, dorostenci, jednotlivci, vedoucí) – jednotlivci od 12 let

10:00           slavnostní nástup a zahájení soutěže

14:00 – 15:00  ukončení soutěže ( podle počtu soutěžních družstev)

Fotografie z loňského ročníku jsou umístěny na našich internetových stránkách www.sdhosek.cz

Výzbroj: na uzlovou štafetu dodá pořadatel, na dvojboj může být vlastní. POZOR – doporučujeme mít u dvojboje z bezpečnostních důvodů přilby !!!

Kontaktní informace:

Hlavní organizátor – Václav Hluší     608/ 085061

Nemusíte se hlásit předem. Požadavky na dřívější startovní místa vyřešíme na místě 🙂

Podrobnější informace

Přímý odkaz na tento článek: https://sdhosek.cz/pozvanka-na-uzlovaci-soutez-2019/