Osecká uzlovačka 2024

Dnes proběhl v osecké sokolovně XV. ročník soutěže v hasičském dvojboji pod názvem: “Osecká uzlovačka”. Sjelo se k nám celkem 110 závodníků a závodili v kategoriích mladší žáci, starší žáci, dorostenci – jednotlivci a nejzdatnější vedoucí kolektivů. Krátce k výsledkům. Kategorii mladších ovládlo družstvo Kyselovice 1,  2. místo obsadily Staměřice a 3. Pavlovice. Mezi staršími se nejlépe umístily Milotice nad Bečvou, následované na 2. místě Osekem n/B 1 a na 3. místě Osekem n/B 2.  Kategorii jednotlivců ovládla Karolína Juráňová z Milotic n/B, o pouhých 0,05s před 2. Danielem Stejskalem z Oseka n/B a na 3. místě skončila Rozárie Střasličková z Oseka n/B. Jako nejzdatnější vedoucí se ukázal domácí Tomáš Melč. Všem účastníkům patří velké poděkování za skvělé sportovní výkony a těšíme se za rok u ročníku s pořadovým číslem 16. Na tuto soutěž byly použity finanční prostředky získané z dotace Olomouckého kraje. 

Výsledky zde.

Fotky zde.

 

 

 

 

 

 

Přímý odkaz na tento článek: https://sdhosek.cz/osecka-uzlovacka-2024/