Osecká uzlovačka 2017

Dnes proběhl v osecké sokolovně XI. ročník soutěže v hasičském dvojboji pod názvem: “Osecká uzlovačka”. Sjelo se k nám celkem 140 závodníků a závodili v kategoriích mladší žáci, starší žáci, dorostenci – jednotlivci a nejzdatnější vedoucí kolektivů. Jen krátce k výsledkům. V kategorii mladších zvítězilo družstvo z Oseku I., starší ovládli Býškovice I., a kategorii dorestenců jednotlivců ovládla domácí Adéla Duchoňová. Nejzdatnější vedoucí a křišťálový pohár získala Jarka Kuličková z Býškovic. Všem účastníkům velké poděkování za skvělé sportovní výkony a těšíme se za rok u ročníku s pořadovým číslem 12. Soutěž je podporována z grantu Olomouckého kraje, kterému touto cestou velmi děkujeme za podporu nejenom této akce.

Výsledky zde.

Fotky zde.

Přímý odkaz na tento článek: https://sdhosek.cz/osecka-uzlovacka-2017/