O pohár starosty obce Osek n/B

DSCN0186Dnes se uskutečnila dětská hasičská soutěž O pohár starosty obce Osek nad Bečvou v požárních útocích, která je zahrnuta do Velké ceny OSH Přerov mladých hasičů. Za mladší žáky se přihlásilo 22 družstev a za starší 18. Počasí nám od rána přálo a jen chvilkové mrholení nikomu neublížilo. Mezi mladšími žáky se nejlépe dařilo Jindřichovu s časem 00:17,20, na 2. místě se umístily Dřevohostice II s časem 00:17,25 a skvělé 3. místo vybojoval domácí tým z Oseka s časem 00:17,47. Za starší se nejlépe dařilo Velké s časem 00:14,40, na 2.místě Olšovec 00:15,31 a na 3.místě Dřevohostice s časem 00:15,50. Jako nejlepší proudař mezi mladšími žáky byl výhlášen pravý proud z Jindřichova, který  s časem 00:14,04 obsadil Biskup. Mezi staršími byl nejrychlejší levý proud ze Stříteže nad Ludinou obsazený Lucií Röderovou s časem 00:13,64. Všem zúčastněným děkujeme a gratulujeme ke skvělým výkonům. Po tomto víkendu se naši mladší hasiči dostali na průběžné 2.místo Velké ceny. Budeme držet pěsti, aby min. medailové pozice udrželi do konce Velké ceny, která bude pokračovat po prázdninách v Radslavicích.

 

Výsledky O pohár starosty obce 2016

Fotky zde.

 

Videa z pohledu našich závodníků 🙂

 

Přímý odkaz na tento článek: http://sdhosek.cz/o-pohar-starosty-obce-osek-nb/