Zásahy 8.2022

2.8. Jednotka provedla odstranění vosího hnízda z obvodové části domu – osoba nahlášena jako alergická. Technika: DA MAN TGL 4×2 BB – 1+3.

3.8. Jednotka vyjela k požáru v garáži rodinného domu ve Veselíčku. Technika: CAS K25 T815 4×4 – 1+2. Místo události.

5.8.  vyjela jednotka  k rogalistovi, který se zachytil na drátech vysokého napětí. Po příjezdu na místo zásahu jsem pomáhali s poskytovaní první pomoci zraněnému, kterého si následně přebrala letecká záchranná služba. Technika: CAS K25 T815 4×4 – 1+4. Fotky zde. Místo události.

7.8. Jednotka vyjela k požáru bytového domu do Lipníka nad Bečvou. Po dojezdu VZ rozhodnuto, aby jednotka provedla odpojení budovy od elektřiny a zjistila stav ostatního připojení na energie. Následně dva členové, na pokyn VZ, prováděli na půdě průzkum a hledání skrytých ohnisek. Technika: CAS K25 T815 4×4 – 1+3. Místo události.

9.8. Jednotce vyhlášen poplach na požár v RD v obci Osek nad Bečvou. Po dojezdu na místo zásahu jednotka provedla průzkum. VZ uloženo zavření přívodu plynu a elektriky do budovy a dále obsluha rozdělovače a útočného proudu. Průzkumem v domě bylo objeveno další ohnisko požáru v přízemí rodinného domu – v kuchyni za sporákem. Natažen 1 C52 proud od rozdělovače a v dýchací technice provedeno uhašení. V průběhu hašení v horním patře nasazen ventilátor do vstupních dveří a následně ventilátor z CAS Tatra do 1. patra rodinného domu k nucenému odvětrání budovy + nasvětlení místa zásahu v budově. Technika: CAS K25 T815 4×4 – 1+5. Fotky zde. Místo události.

9.8. Jednotce vyhlášen požár trávy ve Veselíčku. Po příjezdu na místo události se již požár nešířil. Prováděli jsme kropení požářiště dvěma proudy (1xC a 1xD). Technika: CAS K25 T815 4×4 – 1+5. Fotky zde. Místo události.

9.,18.,26. a 30.8  V tyto dny jednotka vyjížděla k likvidaci vos a sršní. Technika: DA MAN TGL 4×2 BB. Fotky zde.

Přímý odkaz na tento článek: https://sdhosek.cz/zasahy-8-2022/