Osecká uzlovačka 2023

Dnes proběhl v osecké sokolovně XIV. ročník soutěže v hasičském dvojboji pod názvem: “Osecká uzlovačka”. Po tříleté Covidové pauze se k nám sjelo celkem 70 závodníků a závodili v kategoriích mladší žáci, starší žáci, dorostenci – jednotlivci a nejzdatnější vedoucí kolektivů. Jen krátce k výsledkům. Letos všechny kategorie ovládly domácí družstva a jednotlivci z Oseka nad Bečvou. I jako nejzdatnější vedoucí se ukázala domácí Adéla Janků. Všem účastníkům patří velké poděkování za skvělé sportovní výkony a těšíme se za rok u ročníku s pořadovým číslem 15. Na tuto soutěž byly použity finanční prostředky získané z dotace Olomouckého kraje. Za jejich přidělení patří poděkování Olomouckému kraji.

Výsledky zde.

Fotky zde.

 

 

 

 

 

 

Přímý odkaz na tento článek: http://sdhosek.cz/osecka-uzlovacka-2023/