Bře 17 2018

Osecká uzlovačka 2018

Dnes proběhl v osecké sokolovně XII. ročník soutěže v hasičském dvojboji pod názvem: “Osecká uzlovačka”. Sjelo se k nám celkem 130 závodníků a závodili v kategoriích mladší žáci, starší žáci, dorostenci – jednotlivci a nejzdatnější vedoucí kolektivů. Jen krátce k výsledkům. V kategorii mladších zvítězilo družstvo Staměřice I., starší ovládli družstvo domácích z Oseka nad Bečvou, a kategorii dorostenců jednotlivců ovládl Lukáš Lesák z Býškovic. Jako nejzdatnější vedoucí se ukázala domácí Adéla Janků. Všem účastníkům patří velké poděkování za skvělé sportovní výkony a těšíme se za rok u ročníku s pořadovým číslem 13. Soutěž je podporována z grantu Olomouckého kraje, kterému touto cestou velmi děkujeme za podporu nejenom této akce.

Výsledky zde.

Fotky zde.

Permanent link to this article: http://sdhosek.cz/osecka-uzlovacka-2018/