Závodní víkend mladých hasičů

V sobotu 10.6. jsme se s mladšími žáky vydali na závody do Opatovic, zařazené do Velké ceny MH OSH Přerov. Podmínky v tento den byly nelehké. Již od rána vydatně pršelo a dráha byla velmi kluzká. Naši mladí hasiči se toho ovšem nezalekli a povedl se jim chválihodný požární útok s časem 19.01 (lepší čas 18.40). S tímto časem se jim podařilo získat krásné třetí místo. Na druhý den nás čekaly závody v Paršovicích. Zde se dětem podařilo dokončit požární útok v čase 19.60, ovšem tentokrát tento čas stačil pouze na 8. místo. Čekání na závěrečný nástup jsme si zkrátili výletem do Hranic, na akci „Pokoř své Hranice“. Zde jsme měli možnost si vyzkoušet jízdu na hasičském motorovém člunu, což se dětem velmi líbilo. Celkově se víkend vydařil na výtečnou a děti tak získaly spoustu nových zážitků. 

Přímý odkaz na tento článek: http://sdhosek.cz/zavodni-vikend-mladych-hasicu/