TFA Litenčice 2017

Opět je tu jaro a s ním spojené i sportovní aktivity. V neděli 23.4 se ve složení Martin Popp, Jan Libiger a Ondřej Miklas zúčastnili tradiční soutěže TFA v Litenčicích. Před startem měli chlapci na tento závod velké ambice a odhodlání, avšak výsledky už tomu tak nenaznačovaly.  Jan Libiger se umístil na 17. místě, Martin Popp na 20.místě a Ondřej Miklas na 21.místě z 33 zúčastněných v kategorii „muži“. Sice v tomto závodě neuspěli dle jejich představ, ale stále jsou v této disciplíně nováčky a učí se z chyb, které udělají a v dalších závodech věříme, že to bude lepší a lepší.

A jaké, že disciplíny na ně čekali? Prvním úkolem byl hammerbox (30x úderů dolů a 30x úderů nahoru), následovalo přelézt 2m bariéru, smotat hadici B, 4x přehoz traktorové pneu, vylézt na lešení a vytáhnout 20kg závaží, doběhnout k PS 12, zapojit dvě půlspojky do stroje a roztáhnout 4ks hadice B s proudnicí a poslední třešničkou byl 85kg Štefan alias figurína, která měla být přesunuta určenou trasou  na vyznačené místo. 
 

Přímý odkaz na tento článek: https://sdhosek.cz/tfa-litencice-2017/