Požár bytu v Lipníku nad Bečvou

Dne 25.5.220160525_202720016 jsme obrdželi hlášení o požáru bytu na náměstí TGM v Lipníku nad Bečvou s tím, že se z oken valí kouř a obyvatel bytu neotvírá. Na místo události jsme vyjeli vozem CAS K25 T 815 v počtu 1+7. Po příjezdu na místo měli již požár pod kontrolou profesionální hasiči ze stanice Lipník nad Bečvou a Hranice. Na místě již byli take dobrovolní hasiči z Lipníka n/B. Vyvedli ven obyvatele bytu, který se nadýchal splodin hoření a převzala si ho záchraná služba. Po té nájemník bytu oznámil, že by se v bytě měl náchazet ještě pes, kterého se po chvíli podařilo v pořádku nalézt. Příčinou požáru byly potraviny na plotně a spánek. Štěstí v neštěstí v tomhle případě bylo, že byly okna bytu otevřená a valící se kouř do ulice včas upozornil na odehrávající se drama v bytě.

 

Foto zde.

Přímý odkaz na tento článek: http://sdhosek.cz/pozar-bytu-v-lipniku-nad-becvou/