Osecká uzlovačka

uzl16_139V sobotu, 19.3., proběhl v osecké sokolovně již X. ročník soutěže v hasičském dvojboji pod názvem: “Osecká uzlovačka”. Sjelo se k nám celkem 160 závodníků a závodili v kategoriích mladší žáci, starší žáci, dorostenci – jednotlivci a nejzdatnější vedoucí kolektivů. Jen krátce k výsledkům, které si můžete prohlédnout na webu. V kategorii mladších zvítězilo družstvo z Oseku, starší ovládli Býškovice, kterým se vedlo i v dorostencích. Nejzdatnější vedoucí a křišťálový pohár získala Adéla Janků z Oseka nad Bečvou. Všem účastníkům velké poděkování za skvělé sportovní výkony a těšíme se za rok u ročníku s pořadovým číslem 11. Soutěž je podporována z grantu Olomouckého kraje, kterému touto cestou velmi děkujeme za podporu nejenom této akce.

logo-olomouckeho-kraje1Závěrečná zpráva o využití dotace z Olomouckého kraje.

Fotogalerie zde.

Výsledky:

Celkove poradi 19.3.2016

Dvojboj 19.3.2016

Uzlová štafeta 19.3.2016

Přímý odkaz na tento článek: http://sdhosek.cz/osecka-uzlovacka/