Noční TFA Velké Karlovice 2017

Noční závod v TFA si vyzkoušeli naši členové Martin Popp, Jan Libiger a Tomáš Melč ve Velkých Karlovicích. Tento závod se konal v pátek 7.7 pod jasným a širým nebem. Celá soutěž se nesla simulací zásahu v zásahovém oděvu se vzduchovým dýchacím přístrojem jako zátěží. Hned po startu si chlapci dali krátký běh na mostek kde vytahovali závaží do výšky 3m, dále se přesunuli k dvěma 20 kg závažím, které museli uchopit a vyšlapat s ním 15x schod, následoval tunel, který se prolézal po čtyřech, tažení pneumatiky po hraně, překonání 2m bariéry, 60 úderů hammerbox a poslední disciplínou bylo 4x překlopit pneumatiku s diskem. Celá soutěž byla vydařená, občas se bojovalo s únavou, jelikož na start se šlo v 1 hodinu ranní, ale byla to dobrá zkušenost a organizačně skvěle provedená.

Fotky zde.

Přímý odkaz na tento článek: http://sdhosek.cz/nocni-tfa-velke-karlovice-2017/