Nejlepší mladí hasiči v OSH Přerov 2016

img_2466Letošní soutěžní sezóna je pro mladé hasiče z Oseku nad Bečvou velmi úspěšná. Zúčastnili jsme se celkem sedmnácti závodů, z toho dvanáct bylo zařazeno do Velké ceny MH OSH Přerov. Získali jsme celkem 4 první místa, 1 druhé místo, 3 třetí místa. Nejúspěšnější byla pro nás soutěž v Soběchlebích a Partutovicích. Našim mladším žákům se povedlo pokořit svůj osobní časový rekord a poprvé v dějinách našeho sboru mladší dokončili požární útok v šestnáctkovém čase (16,90). Tímto si zajistili výborné umístění v celkové tabulce VC. V Partutovicích se nám dokonce podařilo probojovat do vedení velké ceny. Na závěrečné soutěži ve Stříteži nad Ludinou jsme s časem 16,96 potvrdili naše prvenství v tabulce a stali se VÍTĚZOVÉ VELKÉ CENY MH OSH PŘEROV 2016!

 

Přímý odkaz na tento článek: https://sdhosek.cz/nejlepsi-mladi-hasici-v-osh-prerov-2016/