AKTUALITY

Srdečně zveme všechny naše příznivce na tradiční hasičský ples, který se bude konat v sobotu 23. ledna 2016 od 20.00 hod v osecké Sokolovně s osvědčenou hudební skupinou BIG MŽIK. Těšíme se na viděnou!

logokraj.JPGDne 10.12.2015 vložen článek se Závěrečnou zprávou k dotaci od Olomouckého kraje zde.

V pátek 4. prosince 2015 jsme se účastnili akce „rozsvícení vánočního stromu v naší obci“, děkujeme všem, kteří nám přispěli na naši další činnost.

Děkujeme i panu Josefu Caletkovi, soukromému zemědělci, za finanční dar na činnost SDH ve výši 5.000,- Kč a za dar panu Zdeňkovi Látalovi ve výši 3.490,- Kč na naši činnost s mládeží. Samozřejmě děkujeme i obci Osek nad Bečvou za letošní dotaci na činnost ve výši 40.000,- Kč a finanční podpoře od obce Oldřichov ve výši 7.000,- Kč.

Dne 4. 11. 2015 výjezd jednotky k hořící chatce v Lipníku nad Bečvou.

Ve dnech 17. – 18. 10. 2015 proběhlo školení ve vyprošťování na požární stanici v Lipníku nad Bečvou, pár fotografií ve fotoalbu zde.

Dne 7. 10. 2015 výjezd jednotky k dopravní nehodě dvou TIR na R35.

Dne 14.08.2015 výjezd jednotky na požár lesa ve vojenském prostoru Libavá – Slavkov.

V neděli 28.06.2015 od 10:00 h proběhla v Oseku nad Bečvou námi pořádaná soutěž „O pohár starosty obce Osek nad Bečvou“. Ačkoli počasí tentokráte nepřálo, soutěživé děti a dorost předvedli i za těchto podmínek pěkné výkony. Výsledková listina ke stažení zde. Fotky ve fotoalbu zde.

Zveme všechny naše příznivce na dětskou soutěž „O pohár starosty obce Osek nad Bečvou“, kterou pořádáme v neděli 28. června 2015 od 10:00 hod na travnaté ploše za oseckou sokolovnou. Oficiální pozvánka v souboru .pdf zde.

logokraj.JPGI v letošním roce jsem podali na Krajský úřad Olomouckého kraje žádost o finanční příspěvek na činnost SDH a té bylo vyhověno. Na akci „uzlovačka“ a „oslavy 110. let SDH Osek nad Bečvou“ nám bylo zasláno na účet SDH celkem 17.000 Kč. Za což KÚOLK velmi děkujeme.

Foto z nehody u které jsme zasahovali dne 03.06.2015 v Oseku nad Bečvou jsou zde a pěkný článek o požáru v Lipníku nad Bečvou ze dne 02.06.2015 na serveru požáry zde včetně rozsáhlé fotogalerie HZS OLK.

FOTOreport z letošních oslav ve fotoalbu
110. výročí SDH Osek n. B.

Vzhledem na poptávku na fotky z renovace naší nové Tatry, vkládáme odkaz na web firmy, která se o renovaci vozidla starala a zde má veškeré fotky k realizaci se vztahující.

Vloženy fotky z uzlovačky 2015 do fotoalba a výsledkové listiny lze stáhnout v souboru .pdf zde.

Přímý odkaz na tento článek: http://sdhosek.cz/hello-world/