Dopravní nehoda 2xOA a 1xNA za Osekem

Dnes v noci byla naše jednotka povolána k dopravní nehodě nákladního automobilu a osobního automobilu na k.ú. Osek nad Bečvou (silnice I/47 ve směru na Prosenice). Po příjezdu na místo jsme zjistili, že na místě se nachází celkem 2 ks osobní (dodávková) vozidla a nákladní automobil s přívěsem. Ve spolupráci s HZSOL stanice Lipník nad Bečvou jsme pomohli s transportem zraněné osoby do sanitního vozu a provedli protipožární opatření. Po té jsme zasypali sorbentem uniklé provozní kapaliny na komunikaci a vytáhli pomocí navijáku dodávku z příkopu aby mohla být silnice I/47 zprůjezdněna alespoň jedním pruhem. Po naložení druhé dodávky na odtahovku jsme provedli úklid komunikace. Vyjeli jsme v počtu 1+3 s vozem CAS K25 T 815.

Přímý odkaz na tento článek: http://sdhosek.cz/dopravni-nehoda-2xoa-a-1xna-za-osekem/